AKCIJOS

PC SAVI baldai_389x429 px juodos nuolaidos

NUOLAIDOS NEERO IR FACTO SEKCIJOMS!

NEERO ir FACTO sekcijų užsakymams taikoma 15 % nuolaida.
Akcija galioja: visuose „Lauksva“ salonuose.
Akcijos galiojimo laikotarpis: iki 12.31!
Akcijos sąlygos: FACTO sekcija neiškomplektuojama; surinkimo paslauga neteikiama, pristatymas tik iki durų; sekcijos iš ekspozicijos neparduodamos; lizingo paslauga be pabrangimo akcijos prekėms netaikoma; nuolaidos nesumuojamos, pirkėjui gali būti suteikta palankesnė baldo kaina, jeigu baldas jau turi nuolaidą.

PETA AUDINIŲ KOLEKCIJA/PET&KIDS FRIENDLY

PETA audinių kolekcija ypatinga savo išskirtinėmis savybėmis – speciali audinio struktūra palengvina valymą ir apsaugo nuo gyvūnų nagų įkibimo į audinį.

Naudojama valymo vandeniu technologija, kuri leidžia dėmes iš audinio pašalinti itin lengvai ir greitai, naudojant tik vandenį. Ši technologija užtikrina lengvą priežiūrą, be didelių pastangų greitai išvalomos vyno, rašalo, padažo, riebalų, purvo, šokolado, grietinėlės ar panašios dėmės.

Taip pat, šių audinių paviršius yra itin glotnus ir švelnus, tad augintinio plaukas neįkimba į audinio siūlą, o tai ypač palengvina augintinių plaukų pašalinimą ar surinkimą nuo baldo. ⤍ Skaityti plačiau 

SAVI baldai_baneriai_389x429px

HAVANA – lauko baldų komplektas.

Komplektą sudaro: kampinis minkštasuolis HAVANA H; viensėdis minkštasuolis HAVANA 1; staliukas HAVANA T Stilingas, modernus lounge tipo lauko baldų dizainas, kuris puikiai išpildys poilsio erdvę Jūsų lauko terasoje. Tai modulinis baldas, sudarytas iš atskirų detalių, todėl puikiai tiks bet kokios formos erdvėje.

Galima rinktis viensėdį, dvisėdį, kampinę dalį bei staliuką, užsisakius papildomą pagalvę staliukas taps pufu. Visas dalis galima sujungti bet kokiu norimu variantu, užsakant pasirinkti kiekvienos dalies pusę – kairinį ar dešininį variantą.

Audinio pasirinkimas: galima rinktis drobės tipo audinį PARASOL (1 spalva) arba dirbtinę odą ROYAL (4 spalvos).

Medienos pasirinkimas: uosis (2 spalvos) arba natūralus ąžuolas, padengtas permatoma apsaugine danga.

Optimata naujienos

Skandinaviško dizaino, modernūs ir  stilingi, ąžuolo masyvo baldai .

Baldai jau „Optimata“ salonuose-Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Užsakymas įvykdomas per 3-4 savaites.